خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » از ظرفیت‌های آذربایجان غربی در جهت بازسازی عتبات عالیات استفاده شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۸:۳۱

 کد خبر: 12129
 51 بازدید

از ظرفیت‌های آذربایجان غربی در جهت بازسازی عتبات عالیات استفاده شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه گفت:از ظرفیت‌های آذربایجان غربی در جهت بازسازی عتبات عالیات استفاده شود.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی در دیدار  با مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات و اعضای شورای مرکزی بسیج رسانه استان با اشاره به  اهمیت انعکاس رسانه‌ای فعالیت‌های انجام یافته در ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بیان کرد : اگر مردم از فعالیت‌های انجام یافته اطلاع یابند مطمئنا سیل کمک‌های مردمی برای این کار‌های خیر بیشتر می‌شود.

 

وی افزود: با توجه به ارادت و محبت مردم آذربایجان غربی نسبت به اهل بیت عصمت و طهارت ع، این مهم ایجاب می‌کند تا از ظرفیت‌های این استان در جهت بازسازی عتبات عالیات بیش از گذشته استفاده شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه بر احصا نقاط ضعف و قوت مواکب حسینی و برنامه ریزی مناسب برای حضور این مواکب در ایام اربعین حسینی برای خدمات رسانی بهتر به زائران ابا عبدالله الحسین علیه السلام تاکید کرد.

 

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان نیز در این دیدار گفت: آذربایجان غربی در سال ۹۸ حدود یک میلیارد تومان برای بازسازی عتبات عالیات تعهد کرده بود که از این مقدار ۹۵ درصد محقق شده و این استان رتبه پنج کشوری را در این زمینه از آن خود کرده است.

 

حسینی با اشاره به اینکه  مردم آذربایجان غربی در طول سه سال گذشته بیش از ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای بازسازی عتبات عالیات کمک‌کرده اند، خاطرنشان کرد:  بیش از ۲۰ میلیارد تومان کمک‌های مردمی برای تجهیز مواکب حسینی در طول سال‌های اخیر جذب شده است.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی

دیدگاه بسته شده است.