خبرهای ویژه

» اجتماعی » اطلاعیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر به مناسبت ماه رمضان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۷:۵۹

 کد خبر: 14477
 29 بازدید

اطلاعیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر به مناسبت ماه رمضان

ستاد امر به معروف و نهی از منکر به مناسبت ماه رمضان اطلاعیه ای صادر کرد.

در اطلاعیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آمده است:

فرارسیدن ماه مبارک رمضان ماهی که ابتدای آن رحمت و سرانجام آن آزادی دل از تاریکی هاست را به ملت شریف ومومن استان آذربایجان غربی تبریک و تهنیت عرض نموده وآرزومندیم طاعات و عبادات عزیزان در این ماه مبارک مقبول درگاه ایزدمنان قرار گیرد.

ماه مبارک رمضان ماه عبودیت وبندگی و میهمانی خدا و ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر، حفظ و تکریم و تحکیم شعائر اسلامی در فضای معنوی و آکنده از عطر دل انگیز ایمان می باشد.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان غربی همچون سالیان گذشته از تلاش و کوشش در راستای حفظ حرمت این ماه مبارک فروگذار نکرده و امیدوار است مردم خداجوی استان نیز در راه تداوم، تعمیق و تعامل همکاری مسئولانه خود به ویژه با رعایت شعائر دینی و حفظ حرمت و مقابله با هنجارشکنی در این ماه مبارک خادمین خود را در خدمت گذاری هرچه بهتر یاری نمایند.

بدینوسیله از هم وطنانی که به دلیل مسافرت بیماری و یا به هر دلیلی قادر به روزه گرفتن نمی باشند، تقاضا می شود از هرگونه اعمال و رفتاری که به عنوان روزه خواری تلقی می شود مانند خوردن آشامیدن و استعمال دخانیات پرهیز نموده و ضمن احترام به حقوق سایرین حتما از اماکن پذیرایی بین راهی استفاده نمایند و از صرف غذا در فضای بیرونی غذاخوری ها و یا در کنار جاده ها و تفرجگاهها خود داری نمایند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار آذربایجان غربی

دیدگاه بسته شده است.