خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » برگزاری نماز جمعه در اغلب شهرهای آذربایجان غربی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۸:۵۳

 کد خبر: 16582
 18 بازدید

برگزاری نماز جمعه در اغلب شهرهای آذربایجان غربی

طی اطلاعیه ای از دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، نماز جمعه این هفته در آذربایجان غربی بجز (ارومیه و سردشت) برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری گورروش، دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی طی اطلاعیه ای اعلام کرد:  آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته در سراسر شهرهای استان بجز ارومیه و سردشت برگزار خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است:

باسمه تعالی

مردم مؤمن و شریف آذربایجان غربی

ضمن عرض سلام و آرزوی سلامتی برای تمامی مردم عزیز؛

به استحضار می رسانیم بر اساس گزارشات واصله از ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا ودستورالعمل ابلاغی شورای سیاستگذاری  ائمه جمعه کشور و با توجه به بهبود شرایط و تثبیت وضعیت عمومی  در شهـــر های استان  ، آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه   ۲۸ شهریور  ماه   ۱۳۹۹  ، در  سراسر  استان آذربایجان غربی  به جز  ارومیه و سردشت اقامه خواهد شد.

ضمن شکرگزاری به درگاه ربوبی  و قدردانی مجدد از تلاشگران عرصه بهداشت و درمان استان و تأکید بر رعایت تمامی اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ، از شما مردم مؤمن میخواهیم ، همگی برای ریشه کن شدن کامل این ویروس ، اصول بهداشتی را رعایت کرده و استمرار  در تضرع و توسل به درگاه الهی را تا فراهم شدن  زمینه کامل سلامتی در جامعه فراموش نکنیم تا با فضل الهی شاهد بازگشایی کامل نمازهای جمعه در کشور عزیز اسلامی و استان آذربایجان غربی باشیم.

انتهای پیام


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی

دیدگاه بسته شده است.