خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » بهره برداری از ۴۱ طرح خدماتی و محرومیت‌زدایی در سردشت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۵

 کد خبر: 16710
 6 بازدید

بهره برداری از ۴۱ طرح خدماتی و محرومیت‌زدایی در سردشت

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی و معاون محرومیت زدایی شمالغرب کشور، ۴۱ طرح خدماتی و محرومیت زدایی با اعتبار ۳۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری گوروش با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی و معاون محرومیت زدایی شمالغرب کشور، ۴۱ طرح خدماتی و محرومیت زدایی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدسبا اعتبار ۳۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

این ۴۰ طرح محرومیت‌زدایی شامل ۲ مسکن مددجویی، آبرسانی به افتتاح ۴۱ طرح خدماتی و محرومیت‌زدایی در سردشت و زمین‌های کشاورزی و یک روستا، احداث پل، مرمت و بازسازی مساجد، خانه عالم و مدارس، احداث کانال سیل کشی و آبگیر، احداث دیوار حایل، آسفالت و بهسازی جاده‌های روستایی در ۳۰ روستا با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات قرارگاه حمزه سید الشهداء (ع) و با مشارکت مردمی به بهره برداری رسید.

با اجرای این طرح‌ها بیش از ۳۰۰ خانوار از اهالی روستایی کم برخوردار و محروم شهرستان بهره‌مند شدند.

همچنین یک طرح خدماتی شامل فروشگاه  حمزه به مساحت ۱۵۰ مترمربع جهت ارائه خدمات به کارکنان نیروهای مسلح شهرستان با اعتبار کلی ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات قرارگاه حمزه سید الشهداء (ع) افتتاح شد.

انتهای پیام


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی

دیدگاه بسته شده است.