خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » تجهیز ۴۱خانه ورزش روستایی در آذربایجان‌غربی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۸:۰۵

 کد خبر: 13066
 47 بازدید

تجهیز ۴۱خانه ورزش روستایی در آذربایجان‌غربی

رییس گروه توسعه ورزش روستایی و عشایری اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: همزمان با فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴۱ خانه ورزش روستایی در سطح استان به امکانات ورزشی تجهیز می‌شود.

حبیب‌الله قربانی با بیان اینکه همزمان با فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴۱ خانه ورزش روستایی در سطح استان به امکانات ورزشی تجهیز می‌شود. اظهار داشت : این خانه‌های ورزش روستایی استان با هدف توسعه نشاط و سلامت در روستاها و با رویکرد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، تجهیز و راه اندازی می‌شود.

 

وی افزود: تیر ماه سالجاری نیز در راستای توسعه ورزش در روستاها، ۵۰ خانه ورزش روستایی در استان تجهیز شد و امسال تعداد خانه‌های ورزش روستایی تجهیز شده به ۱۹۱ باب رسید.

 

رییس گروه توسعه ورزش روستایی و عشایری اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی تصریح کرد: اعزام کاروان ورزش روستایی به مرحله نهایی جام خوشه چین در شیراز، برگزاری مسابقات فوتسال جام دهیاران استان، برگزاری مسابقات و همایش های مختلف ورزشی روستایی از مهمترین برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر است.

 

قربانی خاطر نشان کرد: تجهیزات خریداری شده برای این خانه‌ها شامل میز پینگ‌پنگ، فوتبال دستی، میز شطرنج، توپ والیبال، تخته دارت و توپ فوتسال است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی , ورزشی

دیدگاه بسته شده است.