خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » حمل بیش از ۴۰۰ هزار تن کالا توسط ناوگان باری استان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۴:۲۶

 کد خبر: 14309
 31 بازدید

حمل بیش از ۴۰۰ هزار تن کالا توسط ناوگان باری استان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: کالای جابه‌جا شده توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان در فروردین ماه سال جاری افزایش 9 درصدی داشته است.

ارسلان شکری بیان کرد: از ابتدای فروردین ماه سال جاری تاکنون بیش از ۴۰۰ هزار تن کالا توسط ناوگان باری استان حمل شده است که این مقدار نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۹ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: برای حمل این میزان کالا نزدیک به ۲۹ هزار سفر انجام شده است که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته شاهد افزایش پنج درصدی در تعداد سفر را شاهد هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به افزایش تناژ حمل شده سیمان توسط ناوگان حمل و نقل کالای آذربایجان‌غربی، تصریح کرد: تناژ حمل سیمان در تاریخ مذکور نزدیک به ۱۳۵ هزار تن بوده که این مقدار از افزایش ۶ درصدی جابه‌جایی این کالای مهم و استراتژیک حکایت دارد.

شکری تعداد رانندگان فعال در بخش حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی را نزدیک به ۲۷ هزار نفر اعلام کرد و گفت: این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته از افزایش هشت درصدی برخوردار است که پنج درصد از کل رانندگان فعال کشور را شامل می شود


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی , ایران

دیدگاه بسته شده است.