خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » خرید تضمینی گندم مشروط بر ثبت نام تولیدکنندگان در سامانه جامع پهنه بندی است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۹:۲۶

 کد خبر: 15528
 36 بازدید

خرید تضمینی گندم مشروط بر ثبت نام تولیدکنندگان در سامانه جامع پهنه بندی است

مسئول مرکز جهادکشاورزی صومای برادوست شهرستان ارومیه گفت: سامانه جامع پهنه بندی با هدف ارتقاء دانش و افزایش بهره وری در تولید و سهولت خدمات رسانی به بهره برداران راه اندازی شده است و خرید تضمینی محصولات کشاورزی مشروط بر ثبت نام تولیدکنندگان در این سامانه است.

به گزارش پایگاه خبری گوروش،قهرمانی مسئول مرکز جهادکشاورزی صومای برادوست شهرستان ارومیه ،با بیان اینکه سامانه جامع پهنه بندی و مدیریت داده‌های کشاورزی با هدف ارتقاء دانش و افزایش بهره وری در تولید و سهولت خدمات رسانی به بهره برداران راه اندازی شده است،افزود:خرید تضمینی محصولات کشاورزی مشروط بر ثبت نام تولیدکنندگان در سامانه فوق الذکر است و در صورتی که کشاورزان اطلاعات خود را در این سامانه وارد ننمایند مجبور می‌شوند محصولات تولیدی خود را در بازار آزاد و به نرخ کمتر بفروشند.

وی تصریح کرد: اطلاعات مورد نیاز در این سامانه که شامل مشخصات بهره بردار، کدملی، تاریخ تولد و  مساحت زمین  است، طی ۲ بار در سال، یکبار هنگام کشت و یکبار در مرحله برداشت محصول به روز می‌شود و هر نوع خرید تضمینی براساس این اطلاعات صورت خواهد گرفت.

قهرمانی اضافه کرد: بنابراین ضروری است کشاورزان قبل از مراجعه به مراکز خرید از ثبت اطلاعات خود در این سامانه اطمینان حاصل نمایند تا موقع تحویل گندم با مشکل مواجه نشوند.

انتهای پیام


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی , اقتصادی

دیدگاه بسته شده است.