خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » دکتر علیرضا رضوی به عنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی منصوب شد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۸:۲۰

 کد خبر: 13082
 28 بازدید

دکتر علیرضا رضوی به عنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی منصوب شد.

طی حکمی از سوی حمید رضا جانباز رئیس مجمع عمومی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، دکتر علیرضا رضوی مدیر عامل آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی منصوب شد.

طی حکمی از سوی حمید رضا جانباز رئیس مجمع عمومی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، دکتر علیرضا رضوی به مدت دو سال بعنوان مدیر عامل آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی منصوب شد.

 

درمتن این حکم آمده است :

با عنایت به شایستگی و سوابق مفید جنابعالی به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان مدیر عامل آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی منصوب می شوید.

 

امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی ، نصب العین قرار دادن تقوی و درایت کامل نسبت به مسئولیت خطیری که به عهده جنابعالی واگذار میگردد در تحقق اهداف و برنامه های شرکت و خدمت به مردم شریف استان آذربایجان غربی تحت رهبری مقام عظمای ولایت موفق و منصور باشید.

 

همچنینن برابر صورتجلسه هیئت مدیره شرکت ،اعضای هیئت مدیره دکتر رضوی را به عنوان رئیس هئیت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی انتخاب نمودند.

 

قابل ذکر است که دکتر رضوی پیشتر مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی و سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری استان آذربایجان غربی مشغول به خدمت بودند که با این حکم و در راستای یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی به سمت مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی منصوب گردیدند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی

دیدگاه بسته شده است.