خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » ساخت۵۱۶ واحد مسکن ویژه مددجویان در آذربایجان غربی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۶

 کد خبر: 15727
 17 بازدید

ساخت۵۱۶ واحد مسکن ویژه مددجویان در آذربایجان غربی

رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی گفت: ۵۱۶ واحد مسکن ویژه مددجویان و اقشار بی‌بضاعت در استان ساخته می شود.

احمد رحمانی اظهار کرد: امسال ۵۱۶ واحد مسکن مددجویی ساخته و به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی تحویل داده می‌شود.

وی افزود: پروژه‌های مسکن مددجویان کمیته امداد در فاز اول شامل ۲۵۰ پروژه و در فاز دوم ۲۲۳ پروژه بوده که از این تعداد به میزان ۴۲۹ واحد تکمیل و تحویل مددجویان شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: همچنین تعداد ۴۳ واحد از پروژه‌های مسکن مددجویان بهزیستی در حال حاضر فعال بوده که از این تعداد دو پروژه به پایان رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع ۵۱۶ پروژه مذکور تعداد ۲۴۶ واحد در سال ۹۷ و ۲۷۰ واحد در سال ۹۸ آغاز به کار شده است و برای سال جاری تاکنون برنامه جدید ابلاغ نشده و پروژه‌های در دست اقدام که اغلب مراحل پایانی خود را طی می‌کنند مربوط به ادامه عملیات سال گذشته است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: اعتبار واگذار شده در سال ۹۷ برای پروژه‌های مسکن مددجویان ۸۷ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال و همچنین در سال ۹۸ معادل ۱۰۷ میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال بوده است.

رحمانی با اشاره به اینکه واحد های مذکور به مساحت ۵۰ مترمربع احداث می‌شود اظهار داشت: اعتبارات پروژه‌های مسکن مددجویان کمیته امداد شامل آورده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، کمیته امداد و آورده سپاه بوده و اعتبارات مسکن مددجویان بهزیستی شامل کمک بلاعوض بهزیستی، تسهیلات بانکی و آورده مددجو است.

انتهای پیام


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی

دیدگاه بسته شده است.