خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » سرپرست اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی استان آذربایجان غربی معرفی شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۷:۴۷

 کد خبر: 13755
 26 بازدید

سرپرست اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی استان آذربایجان غربی معرفی شد

معاونت برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: سرپرست اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی آذربایجان غربی معرفی شد

طی حکمی ازطرف معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، امیر ساوجی به عنوان سرپرست اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی استان معرفی و از زحمات چندین ساله پرویز امجد رییس سابق این اداره تجلیل و قدردانی شد.

در متن این حکم چنین آمده است :

 

جناب آقای امیر ساوجی

سلام علیکم

با عنایت به موافقت ریاست محترم سازمان و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی منصوب می شوید.

با عنایت به نقش مخاطرات ( حوادث غیرمترقبه) در اقتصاد بخش کشاورزی و به منظور حمایت از بهره برداران  بخش  انتظار می‌رود با تشریک مساعی با کارشناسان توانمند آن اداره ، شاهد تحول چشمگیر در ساماندهی و پیگیری مربوط به مخاطرات بخش و برنامه‌ریزی جهت پیش بینی، هشدار آمادگی، مقابله و بازسازی آسیب‌های ناشی از مخاطرات برای حمایت از کشاورزان و اقدام های موثر در حوزه پدافند غیر عامل باشیم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از حداکثر توان خود و تعامل سازنده با واحدهای ذیربط استانی و ملی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

غلامعلی مرادی

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان

 


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی

دیدگاه بسته شده است.