خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » سریال “دخترم نرگس” پر بیننده ترین سریال تیرماه لقب گرفت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۱

 کد خبر: 15862
 154 بازدید

سریال “دخترم نرگس” پر بیننده ترین سریال تیرماه لقب گرفت

تهیه کننده سریال دخترم‌نرگس گفت: در رقابتی که میان سریال‌های ساخته شده در تهران و ارومیه ایجاد شد، سریال دخترم نرگس موفق بود.

داود سلیمان‌پور با اشاره به اینکه سریال “دخترم نرگس” پربیننده‌ترین سریال صدا و سیما از نظر مخاطبان در تیرماه لقب گرفت اظهار داشت: این اتفاق مهم بسیار قابل قبول و ارزشمند بود چون سایر سریال‌ها در پایتخت و با امکانات فراوان و بازیگران چهره و شناخته شده تولید می‌شوند.

وی افزود: همچنین عوامل حرفه‌ای در سریال‌های پایتخت مورد استفاده قرار می‌گیرند اما در ارومیه از عوامل بومی استفاده شده و بنابر این در رقابتی که میان سریال‌های ساخته شده در تهران و ارومیه ایجاد شد سریال دخترم نرگس به موفقیت رسید.

تهیه کننده سریال دخترم‌ نرگس با تاکید  بر اینکه هر اثر تولیدی در کار فرهنگی از نقاط ضعف و قوت برخوردار است تصریح کرد: مخاطبان سریال دخترم نرگس، عواملی مانند ضعف دیالوگ، ضعف بازیگردانی، اشکالات مربوط به راکورد لباس و تدوین را از نقاط ضعف این سریال عنوان کردند.

سلیمان‌پور خاطرنشان کرد: همچنین نقاط قوت سریال دخترم نرگس از نظر مخاطبان حضور بازیگران چهره، به تصویر کشیدن زیبایی‌های آذربایجان‌غربی به ویژه ارومیه و ابراز رضایت بسیار مخاطبان از تیراژ پایانی بوده است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر پرداکشن قوی و عظیم سریال از حیث انفجار در بمباران‌های ارومیه و سردشت، تعدد بازیگران و معمایی بودن روایت توانست رضایت مخاطبان را به خود جلب کند.

انتهای پیام


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی , ایران , بازیگران , فرهنگی , مطالب خواندنی

دیدگاه بسته شده است.