خبرهای ویژه

» اجتماعی » سپاه با همه ظرفیت‌ها و امکانات برای مقابله با ویروس کرونا در اختیار مردم است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۴:۵۹

 کد خبر: 13793
 34 بازدید

سپاه با همه ظرفیت‌ها و امکانات برای مقابله با ویروس کرونا در اختیار مردم است

جانشین سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: مجموعه سپاه با همه ظرفیت‌ها و امکانات در اختیار آحاد مردم است.

سردار سرتیپ دوم الله‌وردی داداش‌زاده بیان کرد: عزم ملی برای مقابله با ویروس کرونا در جای جای کشورمان شکل گرفته که مجموعه سپاه نیز با همه ظرفیت‌ها و امکانات در اختیار آحاد مردم است.

 

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهادی مردمی و برخاسته از متن جامعه ایمانی و انقلابی ایران، همواره در کنار مردم قرار دارد، افزود: این موضوع و همدلی مجموعه سپاه با آحاد جامعه در سال‌های بعد از پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی به اثبات رسیده است.

 

جانشین سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه در هنگام مصائب و بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و دیگر موارپ همواره در کنار اقشار مختلف مردم بوده‌ایم، تصریح کرد: بنابراین در برهه کنونی که سلامتی و امنیت روانی اقشار مختلف مردم در معرض خطر قرار دارد به طور قطع در کنار آحاد جامعه خواهیم بود.

 

سردار داداش‌زاده خاطر نشان کرد: در این شرایط خطیر که مردم ایران و بیش از ۵۰ کشور دیگر جهان در معرض ویروس کرونا واقع قرار گرفته‌اند و عزمی جهانی و بین‌المللی برای مقابله با این بیماری شکل گرفته است، پاسداران انقلاب اسلامی به مدد تجارب ارزنده دوران دفاع مقدس و حضور در جبهه مقاومت اسلامی در رویارویی با تهدیدات مختلف، در کنار مردم است و هر چه در توان داریم در طبق اخلاص می‌گذاریم.

 

وی اظهار داشت: از همان روزهای اولیه شیوع کرونا در کشور ظرفیت‌ها و توانمندی های سازمانی و منابع متخصص انسانی‌ را در حوزه بهداشت و درمان به عرصه آورده‌ایم تا برای کمک به دستگاه‌ها و سازمان‌های متولی این عرصه اقدام شود.

 

جانشین سپاه شهدای آذربایجان غربی، به تشکیل «قرارگاه پیشگیری و مقابله با کرونا» در سپاه شهدای آذربایجان غربی اشاره کرد و گفت: با به کارگیری همه ظرفیت‌های موجود در بسیج جامعه پزشکی، شبکه بهداشت و درمان، بسیج اصناف، بسیج سازندگی و سایر اقشار، متناسب با الزامات به صحنه آمده‌ایم.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار آذربایجان غربی , ایران , سلامتی

دیدگاه بسته شده است.