خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » سیب شب عید کشور از آذربایجان غربی تامین می شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۸:۲۰

 کد خبر: 13184
 31 بازدید

سیب شب عید کشور از آذربایجان غربی تامین می شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی گفت: براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار، سیب شب عید کشور از استان آذربایجان غربی تامین می‌شود.

رسول جلیلی امروز در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: در حال حاضر ۴۰۰ هزار تن سیب در سردخانه های استان انبار شده است که براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار، سیب شب عید کشور از استان آذربایجان غربی تامین می شود.

 

وی افزود: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در استان آذربایجان غربی ۵۲۶ طرح در حوزه کشاورزی به بهره میرسد.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی تصریح کرد: این طرح‌ها در بخش‌های شیلات، دامپزشکی، تولیدات دامی، صنایع تبدیلی و منابع طبیعی با ظرفیت اشتغال یک هزار و ۲۵۱ نفر به بهره برداری می‌رسند.

 

جلیلی در ادامه از سفر سرپرست وزارت جهاد کشاورزی به آذربایجان‌غربی خبر داد و گفت: سرپرست وزارت جهاد کشاورزی به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۲۷ پروژه بخش کشاورزی وارد استان می‌شود.

 

وی خاطر نشان کرد: با حضور سرپرست وزیر جهاد کشاورزی ۵۲۶ پروژه با اعتبار یک هزار و ۱۳۷ میلیارد و ۴۵۶ میلیون ریال افتتاح و یک پروژه دیگر با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال نیز کلنگ‌زنی می‌شود.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی اضافه کرد: با به بهره‌برداری رسیدن این پروژه‌ها زمینه اشتغال یک هزار و ۲۵۱ نفر در استان فراهم می‌شود


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی , اقتصادی , ایران

دیدگاه بسته شده است.