خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » مدیریت سبز راهبردی مناسب برای ارتقاء بهره وری در ادارات است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۹:۳۷

 کد خبر: 16530
 27 بازدید

مدیریت سبز راهبردی مناسب برای ارتقاء بهره وری در ادارات است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی مدیریت سبز را راهبردی در جهت ارتقا بهره وری، بهینه سازی و صرفه جویی در ادارات عنوان کرد.

ارسلان شکری در نخستین جلسه کارگروه مدیریت سبز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی بر لزوم توجه به مقوله مدیریت سبز به عنوان شاخصی مهم و تاثیر گذار در بکارگیری موثر و کارآمد تمامی منابع مادی و انسانی تاکید کرد و گفت: هدایت و کنترل سازمان جهت نیل به اهداف زیست محیطی، صرفه جویی در اعتبارات هزینه‌ای و اعمال سیاست‌های مصرف بهینه منابع با سازماندهی و برنامه ریزی در قالب این‌نوع مدیریت قابل انجام است.

وی افزود: اصلاح و بهبود فرآیند‌ها و ساختار‌ها مثل ساختار الگوی مصرف و انرژی با اصلاح الگوی فرهنگ مصرف و فرهنگ سازی مصرف بهینه و نیز اصلاح الگوی مصرف انرژی در ادارات از اهداف اساسی مدیریت سبز است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی ارتقا بهره وری دستگاه‌های دولتی و استفاده بهتر از امکانات موجود و رعایت الگوی مصرف و بهینه سازی مصرف سوخت، آب، برق، کاغذ، مواد اولیه، اقلام و تجهیزات را نیز از دیگر اهداف مدیریت سبز دانست و بر رعایت کامل آن توسط پرسنل تاکید کرد.

در ادامه جلسه حاضرین در مورد راهکار‌ها و مشکلات مصرف بهینه انرژی و امکانات موجود در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی و لزوم صرفه جویی و بهره برداری اصولی از امکانات دولتی بحث و تبادل نظر کردند.

انتهای پیام


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی

دیدگاه بسته شده است.