خبرهای ویژه

» اجتماعی » وحدت و همدلی رمز توسعه پایدار استان است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۰

 کد خبر: 14580
 53 بازدید

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی

وحدت و همدلی رمز توسعه پایدار استان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: شکوفایی در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با وحدت، همدلی و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های انسانی میسر می‌شود.

علی مصطفوی در آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نقده با تاکید بر نقش وحدت و همدلی در دستیابی به توسعه پایدار، اظهار کرد: شکوفایی در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با وحدت، همدلی و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های انسانی میسر می‌شود.

وی با قدردانی از همراهی مردم و نخبگان نقده در مقابله با بیماری کرونا، افزود: تلاش کادر پزشکی و درمانی استان که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار دارند، قابل تقدیر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: با وجود تحریم‌های ظالمانه و محدودیت‌های منابع مالی، در چند سال گذشته در دولت تدبیر و امید تحولات چشمگیری صورت گرفته است.

مصطفوی تصریح کرد: کشور ما توانسته است در حوزه بهداشت، درمان و کنترل بیماری نسبت به بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا عملکرد بهتری داشته باشد.

وی با اشاره به احیای دریاچه ارومیه، اعلام کرد: با همت مسئولین و اجرایی کردن پروژه‌های عظیم انتقال آب به این دریاچه و به لطف بارش‌های اخیر در ۲ سال گذشته، دریاچه ارومیه بار دیگر شادابی خود را بازیافته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی تغییرات مدیریتی را لازمه پویایی و تحول اداری به منظور تسریع و تداوم روند توسعه عنوان کرد.

در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های مرتضی فرامرزی فرماندار سابق نقده، منوچهر شاکر به عنوان سرپرست فرمانداری نقده منصوب و معرفی شد.

انتهای پیام


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار آذربایجان غربی , اقتصادی , فرهنگی

دیدگاه بسته شده است.