خبرهای ویژه

» ایران » پیام قدردانی سرلشکر باقری به رییس ستاد ارتش چین

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۸:۰۸

 کد خبر: 14021
 80 بازدید

پیام قدردانی سرلشکر باقری به رییس ستاد ارتش چین

vئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارتش جمهوری خلق چین ضمن قدردانی از کمکهای بهداشتی درمانی این کشور و تاکید بر اینکه مبارزه با ویروس کرونا نیازمند همبستگی و عزم جهانی است ، گفت:بشریت در معرض آزمونی بزرگ برای سنجش سطح و میزان باور و پای بندی به اصول اخلاقی و توجه به نوع دوستی قرار داد.

سرلشکر پاسدار «محمد باقری»رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی به «سپهبد لی زوا چنگ»رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارتش جمهوری خلق چین ضمن تاکید بر اینکه مبارزه با ویروس کرونا نیازمند همبستگی و عزم جهانی است از کشور چین به دلیل کمک به ایران تقدیر کرد.

متن پیام سرلشکر باقری به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جناب آقای سپهبد لی زوا چنگ

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارتش جمهوری خلق چین

 

شیوع ویروس کرونا (covid-19) بشریت را در معرض آزمونی بزرگ برای سنجش سطح و میزان باور و پایبندی ملت‌ها و دولت‌ها به اصول اخلاقی و توجه به نوع  دوستی و نشان دادن تمدن و فرهنگ آنها قرار داد.

 

در این شرایط جلوه‌گری‌های انسانی کشور چین به رغم آنکه خود درگیر شیوع و مقابله با این بیماری خطرناک گردیده بود، تحسین همگان را برانگیخته است.

 

به نمایندگی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از حسن نیت و خیرخواهی و کمک‌های بهداشتی و درمانی مردمی، دولتی و نیز نیروهای مسلح جمهوری خلق چین برای کنترل و مقابله با ویروس کرونا قدردانی می‌کنم و امیدوارم مبارزه با این بیماری که نیازمند همبستگی و عزم جهانی و تلاش و احساس مسئولیت و همکاری بین المللی است به پیروزی و موفقیت کامل منتهی شود.

 

 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر پاسدار محمد باقری


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : ایران , بین الملل , سلامتی , مطالب خواندنی

دیدگاه بسته شده است.