خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » کاهش دید افقی در فرودگاه ارومیه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۸:۱۲

 کد خبر: 12859
 29 بازدید

کاهش دید افقی در فرودگاه ارومیه

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر دید افقی در باند فرود به ۶۰۰ متر کاهش یافته که همین امر عاملی برای تاخیر پروازهای ورودی و خروجی است.

محمدعلی نائل قراملکی بابیان اینکه کاهش دید افقی منجر شده پرواز ایران‌ایر از مقصد تهران به ارومیه با تاخیر انجام شود. اظهار داشت: به تبع تاخیر در پروازهای ورودی به فرودگاه ارومیه، پروازهای خروجی نیز با تاخیر همراه خواهد بود.

 

وی افزود: با تلاش نیروهای خدماتی در فرودگاه، پرواز هواپیمایی آتا از ارومیه به مقصد تهران در ساعت ۶:۳۰ صبح امروز، شنبه طبق برنامه انجام شد.

 

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی بیان کرد: با توجه به بارش‌های اخیر و تداوم آن، مسافران برای اطمینان بیشتر از انجام پرواز پیش از مراجعه به فرودگاه ارومیه با اطلاعات پرواز تماس بگیرند.

 

قراملکی خاطر نشان کرد:  شماره تماس‌های ۱۹۹ یا تلفن مستقیم ۳۲۷۷۷۷۶۶ – ۰۴۴ پاسخگوی مسافران است و آنها می‌توانند از این طریق از وضعیت پروازهای این فرودگاه و یا تاخیرهای احتمالی اطلاع یابند.

 

وی با اشاره به اینکه امروز در مجموع پنج پرواز ورودی و پنج پرواز خروجی از فرودگاه ارومیه وجود دارد،گفت: از زمان اعلام پیش‌بینی بارش برف تمام تدابیر لازم اندیشیده شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی , ایران

دیدگاه بسته شده است.