خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » گازرسانی به مناطق محروم استان با جدیت تمام در حال اجراست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۹:۵۱

 کد خبر: 15151
 14 بازدید

گازرسانی به مناطق محروم استان با جدیت تمام در حال اجراست

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: به رغم شرایط خاص کشور به دلیل ویروس کرونا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گازرسانی به مناطق محروم استان با جدیت تمام در حال اجراست.

علیرضا شیخی بیان کرد: به رغم شرایط خاص کشور به دلیل ویروس کرونا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گازرسانی به مناطق محروم استان با جدیت تمام در حال اجراست.

وی  با اشاره به اینکه آذربایجان غربی منطقه‌ای کوهستانی با جاده‌های صعب العبور، دره‌های عمیق و رودخانه‌های پرآب است و این امر از موانع اجرای پروژه‌های عمرانی به حساب می‌آید افزود: دره ها، کوه‌ها و رودخانه‌ها حریف همت کارکنان شرکت گاز آذربایجان غربی نمی‌شوند و ما گام‌های خود برای تبدیل این استان به استان سبز را با استواری تمام برمیداریم.

مدیر عامل شرکت گاز استان نمونه این تلاش شبانه روزی را اجرای ۱۸۳ کیلومتر شبکه گاز طبیعی در سه ماه اول سال دانست و اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون به رغم شرایط بهداشتی حاکم بر کشور و شیوع ویروس کرونا، توانسته ایم به اهداف از پیش تعیین شده برسیم و اشتراک پذیری ۲ هزار و ۵۶۷ مشترک جدید گواهی دیگر بر این مدعاست.

شیخی ادامه داد: در طول سه ماه گذشته هزار و ۱۵۵ مورد انشعاب نیز نصب شده است.

وی گفت: پروژه‌های گازرسانی نیازمند هماهنگی و همکاری همه نهاد‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان است و امیدواریم که با همکاری این نهادها، شرکت گازاستان، هرچه سریعتر روستا‌های بالای ۲۰ خانوار قابل گازرسانی را از این نعمت خدادادی بهره‌مند سازد.

انتهای پیام


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی

دیدگاه بسته شده است.