خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » ۶۰۰ مدرسه استان توسط بسیجیان ضدعفونی شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۹:۲۲

 کد خبر: 14718
 13 بازدید

مسوول سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان‌غربی

۶۰۰ مدرسه استان توسط بسیجیان ضدعفونی شد

مسوول سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان‌غربی از ضدعفونی و گندزدایی ۶۰۰ مدرسه استان توسط گروه‌های جهادی و تیم‌های ارزیاب خبر داد.

شهاب احمدی بیان کرد: ۳۲ گروه جهادی با مشارکت ۵۰۰ جهادگر برای گندزدایی مدارس، ادارات مناطق آموزش وپرورش و کانون‌های بسیج فرهنگیان اقدام کردند.

وی با بیان اینکه این اقدام با مشارکت ۲۰ کانون بسیج فرهنگیان در سراسر استان در مناطق ۱۷ گانه، انجام شد، افزود: بیش از ۵۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی تاکنون توسط کانون‌های بسیج فرهنگیان در استان تهیه و توزیع شده‌است.

مسوول سازمان بسیج فرهنگیان استان به اقدامات این مجموعه در زمینه تولید و توزیع ماسک اشاره و تصریح کرد: ۳۰ هزار ماسک هم تاکنون توسط گروه‌های جهادی با همراهی خیران و سازمان‌های مردم‌نهاد تهیه و در سطح استان توزیع شده است.

احمدی با بیان اینکه ۶۰۰ میلیون ریال کمک نقدی توسط بسیج فرهنگیان در قالب رزمایش کمک‌ مومنانه تهیه شد، خاطرنشان کرد: این مبالغ به صورت مستقیم با همت کانون‌های بسیج فرهنگیان در شهرستان‌ها جمع‌آوری شده و به شماره حساب بسیج سازندگی استان واریز شد.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از یک هزار بسته معیشتی توسط این بخش تهیه و در بین نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا توزیع شده‌است، اظهار داشت: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، قند شکر، خرما و ماکارونی بود.

انتهای پیام


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی , ایران , سلامتی

دیدگاه بسته شده است.