خبرهای ویژه

» اخبار آذربایجان غربی » ۲۳۰۰ نفر در استان تسهیلات کرونایی دریافت کردند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۰

 کد خبر: 15981
 16 بازدید

۲۳۰۰ نفر در استان تسهیلات کرونایی دریافت کردند

سرپرست اداره‌کل تعاون و کار آذربایجان غربی گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا در استان به دو هزار و ۳۲۵ نفر از آسیب دیده از کرونا تسهیلات پرداخت شده است.

محمدرضا آمیان با اشاره به اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا در استان به دو هزار و ۳۲۵ نفر از آسیب دیده از کرونا تسهیلات پرداخت شده است، اظهار داشت: دوره بازپرداخت این تسهیلات پس از سه ماه تنفس به مدت دو سال است.

وی در خصوص کاهش یا کنترل آمار بیکاری در استان افزود: مشکل اشتغال یکی از اساسی ترین مشکل کشور بوده و کنترل و کاهش آمار بیکاری جزو سیاست‌های کلان دولت است .

سرپرست  تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در حال حاضر ۷۰ درصد از جمعیت آذربایجان‌غربی از خدمات این سازمان، دستگاه‌های تابع و بانک‌های عامل زیر مجموعه شامل بانک رفاه، توسعه تعاون، بهزیستی استفاده می‌کنند.

وی به مهمترین برنامه‌های این اداره‌کل اشاره کرد و افزود: پرداخت تسهیلات برای مشاغل خانگی و اشتغال پایدار روستایی و عشایری از مهمترین برنامه‌های اداره کل کار است.

آمیان تصریح کرد: همچنین طرح‌ کارورزی، کاهش رسیدگی به پرونده‌ها مشاغل سخت و زیان‌آور، مشوق‌های بیمه‌ای و ایجاد تعاون‌های توسعه و عمران شهری از دیگر برنامه‌های اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

انتهای پیام


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار آذربایجان غربی

دیدگاه بسته شده است.