خبرهای ویژه

» اجتماعی » ۴۵ هزار بسته معشیتی بین آسیب‌دیدگان کرونا در آذربایجان غربی توزیع شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۵:۰۵

 کد خبر: 14321
 37 بازدید

۴۵ هزار بسته معشیتی بین آسیب‌دیدگان کرونا در آذربایجان غربی توزیع شد

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: ۴۵ هزار بسته معشیتی به ارزش هر بسته 5میلیون ریال در میان نیازمندان و افراد آسیب دیده از بیماری کرونا در استان توزیع شده است.

سردار حبیب شهسواری در جلسه ستاد کرونا شهرستان بوکان بیان کرد: رزمایش بیولوژیک سپاه شهدای آذربایجان غربی در قالب ۷۰۰ هزار نفر برنامه‌ریزی شده که در نهایت ۹۵ هزار و ۶۰۰ نفر در این طرح مشارکت کردند.

وی با بیان اینکه این افراد با ۷ میلیون لیتر مواد ضدعفونی کننده اقدام به ضدعفونی مناطق شهری و روستایی استان کردند، افزود: در اجرای رزمایش بیولوژیک نیروهای بسیج و سپاه شهدای استان همراه با هم در راستای کاهش آمار مبتلایان به کرونا گام برداشتند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی تصریح کرد: ۴۵ هزار بسته معشیتی به ارزش هر بسته ۵ میلیون ریال در میان نیازمندان و افراد آسیب دیده از بیماری کرونا در استان توزیع شده است.

شهسواری با بیان اینکه روزهای آینده ۲۰۰ هزار بسته معیشتی نیز توسط سپاه در مناطق محروم آذربایجان‌غربی توزیع می‌شود، خاطرنشان: این تعداد بسته‌های معیشتی طی هماهنگی انجام شده با مدیران استانی و استانداری آذربایجان‌غربی در راستای کمک‌های مومنانه در اختیار مردم قرار داده خواهد شد.

انتهای پیام


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار آذربایجان غربی , ایران

دیدگاه بسته شده است.