تاریخ : یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳ 15 محرم 1446 Sunday, 21 July , 2024

کمک روزانه ۴۴۷ میلیون تومانی مردم آذربایجان‌غربی به نیازمندان

  • کد خبر : 12837
  • 26 دی 1398 - 8:07
کمک  روزانه ۴۴۷ میلیون تومانی مردم آذربایجان‌غربی به نیازمندان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی گفت: مردم استان از ابتدای امسال، روزانه به‌طور متوسط ۴۴۷ میلیون تومان به نیازمندان کمک می‌کنند که این رقم ۵۷ درصد بیشتر از متوسط سال گذشته است.

 

عزیز سهندی با بیان اینکه مردم آذربایجان‌غربی روزانه ۴۴۷ میلیون تومان به نیازمندان کمک می‌کنند اظهار داشت : این میزان طی سال گذشته حدود ۲۸۵ میلیون تومان بود که امسال ۱۶۲ میلیون تومان بیشتر شده‌است.

 

وی افزود: بیش از یک و نیم برابر شدن کمک‌های مردمی در قالب‌های مختلف به نیازمندان طی سال جاری در آذربایجان‌غربی نشان‌دهنده توجه بیشتر مردم به نیازهای فقراست که کمک بسیار زیادی به اجرای برنامه‌های کمیته امداد می‌کند.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی تصریح کرد: مردم آذربایجان‌غربی طی ۹ ماه امسال بیش از ۱۲۳ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند که بخش عمده آن مربوط به زکات، صدقه و جشن‌های مناسبتی بوده‌است.

 

سهندی با اشاره به اینکه جشن عاطفه‌ها، جشن رمضان، احسان حسینی، اکرام ایتام و فرزندان محسنین از جمله برنامه‌های ویژه جمع‌آوری کمک‌های مردمی طی امسال بود.خاطر نشان کرد: البته طی اسفندماه امسال نیز جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود که امیدواریم در این جشن نیز شاهد جمع‌آوری کمک‌های قابل توجه مردمی به نیازمندان باشیم

 

وی ادامه داد: روزانه به‌طور متوسط بیش از ۲۲ میلیون تومان صدقه در آذربایجان‌غربی جمع‌آوری می شود که این میزان ۱۸ درصد بیشتر از سال گذشته است.

 

وی با بیان اینکه تمام کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده، در راستای رفع نیازهای مددجویان تحت پوشش این نهاد هزینه می‌شود،اظهار کرد: مردم برای تسریع در پرداخت کمک‌های خود به نیازمندان می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۸۸۷۷* و شماره کارت  ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲  اقدام کنند.

لینک کوتاه : https://gorush.ir/?p=12837

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.