تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024

بیمارستان صحرایی سپاه در شرایط بحرانی قابلیت ارتقا به ۵۰۰ تختخواب را دارد

  • کد خبر : 14011
  • 04 فروردین 1399 - 7:58
بیمارستان صحرایی سپاه در شرایط بحرانی قابلیت ارتقا به ۵۰۰ تختخواب را دارد
فرمانده مرکز بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه شمال غرب گفت: در شرایط بحرانی بیمارستان صحرایی ۲۰۰ تختخوابی سپاه قابلیت افزایش تا ۵٠٠ تختخواب را دارد.

رسول صادق در بازدید از بیمارستان صحرایی شهید باکری واقع در مجتمع شهید کاظمی ارومیه بیان کرد: این بیمارستان به منظور خدمات رسانی به بیماران کرونایی با تمام تجهیزات و امکانات افتتاح گردیده است

 

وی افزود: این بیمارستان که در تاریخ بیستم اسفند با ظرفیت ۲۰۰ تختخواب افتتاح شده در شرایط بحرانی قابلیت ارتقا به ۵۰۰ تختخواب را دارد.

 

فرمانده مرکز بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه شمال غرب تصریح کرد: این بیمارستان، با بهره گیری از تمام امکانات بهداشت و درمان کلیه ملزومات زیستی از قبیل سرویس‌های بهداشتی، محل استراحت بیماران و کادر درمانی و غیره با رعایت تمامی استانداردها افتتاح شده است.

 

صادق با بیان اینکه این استراحتگاه جهت مداوای بیماران کرونایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، خاطر نشان کرد: در شرایط بحرانی این بیمارستان قابلیت افزایش تا ۵٠٠ تخت استراحت را دارد.

 

وی اظهار داشت: این اولین بیمارستان صحرایی بیماران کرونایی در ارومیه است که افتتاح آن دو هدف عمده را دنبال می‌کند، در وهله اول ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی در شرایطی که بیمارستان‌های ثابت استان پاسخگوی نیاز این بیماران نباشند و در مرحله دوم ارائه خدمات درمانی به بیماران غیر کرونایی در شرایطی که بیمارستان‌های ثابت استان توان ارائه خدمات به سایر بیماران را نداشته باشند.

لینک کوتاه : https://gorush.ir/?p=14011

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.