تاریخ : یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳ 15 محرم 1446 Sunday, 21 July , 2024

ثبت‌نام پایه اول ابتدایی در آذربایجان‌غربی آغاز شد

  • کد خبر : 14820
  • 03 خرداد 1399 - 11:23
ثبت‌نام پایه اول ابتدایی در آذربایجان‌غربی آغاز شد
معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت: ثبت‌نام پایه اول ابتدایی در استان آغاز شد.

میرصادق جامعی بیان کرد: به علت شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از هرگونه تجمع در مدارس برنامه زمان‌بندی برای ثبت نام پایه های ورودی از جمله اول ابتدایی ، هفتم و دهم ابلاغ شده‌است.

وی با اشاره به استفاده از بستر شبکه شاد و ثبت نام الکترونیکی مدارس در سال جاری، افزود: برنامه زمان بندی آن برای پایه های اول ابتدایی از اول تا ۱۷ خرداد، پایه هفتم از اول تا ۱۴ تیرماه و پایه دهم از پنجم تا ۲۱ تیرماه خواهد بود.

معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان با اشاره به شرایط کنونی استان و شیوع بیماری کرونا تصریح کرد: باید تمام تلاش خود را در جهت استفاده از ظرفیت فناوری به منظور ثبت نام دانش‌آموزان بکار گیریم و در نقاطی از استان که به هر دلیلی امکان ثبت نام غیرحضوری دانش آموزان وجود ندارد، مدیران باید نوبت دهی بر اساس حروف الفبا را مد نظر داشته باشند.

جامعی با اشاره به اجرای طرح سنجش دانش‌آموزان بدو ورود به دبستان، خاطر نشان کرد: این طرح نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی و ساز و کارهای خاصی پیگیری و اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: پیش ثبت نام آن از اول خرداد آغاز شده و نوبت دهی برای سنجش نیز از ۱۵ تیرماه انجام می‌شود و از اول مرداد ماه تا پایان شهریور نیز ادامه می‌یابد.

معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه به علت شیوع کرونا و رعایت موارد بهداشتی امسال پذیرش هر یک از مراکز و پایگاههای سنجش کاهش دارد، اضافه کرد: برای جلوگیری از خلل در انجام کار تعداد پایگاه ها نیز افزایش یافته است تا تجمع در پایگاهها به حداقل برسد.

لینک کوتاه : https://gorush.ir/?p=14820

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.