تاریخ : چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024

اجرای مرحله اول خدمات بهداشتی و درمانی رایگان توسط سپاه چالدران

  • کد خبر : 16442
  • 17 شهریور 1399 - 9:43
اجرای مرحله اول خدمات بهداشتی و درمانی رایگان توسط سپاه چالدران
فرمانده سپاه چالدران گفت: مرحله اول خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به همت بهداری سپاه چالدران و با همکاری حوزه مقاومت عشایری سپاه این شهرستان به مدت یک هفته اجرا شد.

سرهنگ نقشی اظهار داشت: روز گذشته اولین مرحله طرح خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به عشایر روستاهای مرزی چالدران در قالب طرح شهید رهنمون به پایان رسید.

وی تصریح کرد: اجرای این طرح با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به همت بهداری سپاه چالدران و با همکاری حوزه مقاومت عشایری سپاه این شهرستان به مدت یک هفته اجرا شد.

این مسوول خاطرنشان کرد: در مرحله اول این طرح که در روستاهای مرزی و عشایری اجرا شد نزدیک به ۵۰۰ خانوار با جمیعتی بیش از ۲ هزار نفر از مزایای این طرح بهره مند شدند.

نقشی با بیان اینکه در زمینه اجرای این طرح ۴ تیم پزشکی خدمات مختلف پزشکی را به صورت رایگان به روستاییان عشایری ارائه کردند، ادامه داد: در قالب این طرح خدمات پزشکی، دندان پزشکی ،مشاوره، چشم پزشکی، شنوایی سنجی و توزیع داروی رایگان برای بیماران ارایه شد.

وی گفت: در این طرح انجام خدمات بهداشتی و درمانی برای ۲۰ روستا تدارک دیده شده بود که در تمام این روستاها  این طرح اجرا شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://gorush.ir/?p=16442

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.