تاریخ : یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳ 15 محرم 1446 Sunday, 21 July , 2024

اندر حکایت معلم فداکار ارومیه ای/از نذر ماسک تا حضور در خانه دانش‌آموزان برای تدریس

  • کد خبر : 17496
  • 28 آبان 1399 - 1:36
اندر حکایت معلم فداکار ارومیه ای/از نذر ماسک تا حضور در خانه دانش‌آموزان برای تدریس

پروین پورفرهادی معلم فداکار ارومیه ای است که با خودروی شخصی خود مسافت طولانی را تا روستای محل اقامت دانش آموزانش طی می‌کند تا به دانش آموزانی که امکان استفاده از گوشی را ندارند تدریس کند. به گزارش گوروش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس در ارومیه، با شیوع کرونا و برگزاری کلاس های درس به صورت […]

پروین پورفرهادی معلم فداکار ارومیه ای است که با خودروی شخصی خود مسافت طولانی را تا روستای محل اقامت دانش آموزانش طی می‌کند تا به دانش آموزانی که امکان استفاده از گوشی را ندارند تدریس کند.

حکایت معلم فداکار ارومیه ای/از نذر ماسک تا حضور در خانه دانش‌آموزان برای تدریس

به گزارش گوروش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس در ارومیه، با شیوع کرونا و برگزاری کلاس های درس به صورت مجازی، تعدادی از دانش آموزان به شبکه شاد دسترسی ندارند.

در این میان معلمانی هستند که با گذشت و فداکاری در روزهایی که ستاد کرونا مدارس را تعطیل اعلام کرده است، به روش های مختلف امر آموزش را برای این دانش آموزان تعطیل نکرده اند.

پروین پورفرهادی معلم، فداکار ارومیه ای است که در ایام کرونایی با  ماشین شخصی خود باحضور در درب منزل دانش آموزان نیازمند که به شبکه آموزشی شاد دسترسی ندارند، نسبت به آموزش آنها اقدام می کند.

فرهادی در گفت وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: با توجه به علاقه ای که به تدریس داشتم در سی و یکمین سال از خدمتم، داوطلبانه در مدارس روستایی معلمی میکنم.

وی با بیان اینکه در پایه ششم مدرسه روستای جهت لو ارومیه مشغول خدمت است، تصریح کرد: امسال ۱۹ دانش آموز داشتم که ۵ نفر از انها به شبکه شاد دسترسی ندارند و یا شاد در گوشی پدرشان نصب است که معمولا پدر خانواده شب ها به خانه می آید.

این معلم گفت: هر روز با یک دانش آموز از ساعت ۸ و ۳۰ صبح تا ۱۱ و ۳۰ پیش از ظهر درسها را کار میکنم.

پورفرهادی با بیان اینکه در صورت نیاز، ماسک برای این دانش آموزان توزیع می کند و با رعایت پروتکل های بهداشتی آاموزش دانش آموزان را ادامه می دهد، افزود: همانطور که در هشت سال دفاع مقدس مدارس تعطیل نشد، نباید امر آموزش در شرایط کرونا تعطیل شود.

وی هدف خود از این کار را انجام وظیفه عنوان کرد و اظهار داشت: در شرایطی که هشت سال دفاع مقدس رزمندگان در جبهه های حق علیه باطل از جان گذشتند ما هم وظیفه داریم در سنگر آموزش مقاومت کنیم چرا که آینده کشور به دست دانش اموزان امروز ساخته می شود.

این معلم فداکار با اشاره به رشادت رزمندگان، تصریح کرد:  در ابتدای پیروزی انقلاب رزمندگان، پس از آن مدافعان حرم و در حال حاضر کادر درمان به عنوان مدافعان سلامت جانانه در راه خدمت به وطن تلاش می کنند، پس ما هم وظیفه داریم سنگر علم و دانش را در هر شرایطی خالی نگذاریم.

پور فرهادی که با خودرو شخصی خود مسافت شهر ارومیه تا روستای جهت لو را طی می کند، اعلام کرد: در داخل خودرو به دانش آموزانی که به شبکه شاد دسترسی ندارند، تدریس می کنم.

لینک کوتاه : https://gorush.ir/?p=17496

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.